همه چی

عکس دختري زيبا در تهران و خواستگاری به سبک آمریکایی !!

عکس دختري زيبا در تهران و خواستگاری به سبک آمریکایی !!

عکسي در تهران و خواستگاری به سبک آمریکایی !!

 


برچسب ها : عکس دختري زيبا در تهران و خواستگاری به سبک آمریکایی , عکس دختري زيبا در تهران , عکس خواستگاری به سبک آمریکایی ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 14:04 توسط admin | | تعداد بازدید : 115

تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسور

تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسور

ظهر هفتم مهر پارسال یک زن جوان با پلیس ۱۱۰ تهران بزرگ تماس گرفت و گفت جنازه ای در برج…. شهرک نفت رها شده است. سپس افسران کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به سرعت دست به کار شدند و به برج موردنظر رفتند. آنان با دیدن پیکر دختری که سر و صورتش زخمی بود ماجرا را با کشیک وقت دادسرای ناحیه ۲۷ در میان گذاشتند. بدین ترتیب بازپرس «حسین روشن» و پلیس دایره دهم آگاهی مرکز، رسیدگی قضایی – پلیسی به پرونده را در دستور کارشان قرار دادند و جنازه به پزشکی قانونی فرستاده شد.

به گزارش ممتازنیوز کارآگاهان در نخستین گام به بررسی دقیق فیلم دوربین های مداربسته برج پرداختند و مشخص شد دختر نگونبخت، ساعت ۰۲/۱۱ دقیقه همان روز به همراه مرد ۳۱ – ۳۰ ساله ای وارد آنجا شده بود. با افشای این موضوع، ساکنان برج نیز فیلم دوربین های مداربسته را دیدند و «رضا- ح» را شناسایی کردند.

این مرد ۳۰ ساله چندی پیش در برج، سرایداری می کرد اما فعالیتش، تداوم نداشت. پلیس در ادامه تحقیق میدانی پی برد «رضا» در یک فروشگاه موادغذایی در دره «فرحزاد» کارگری می کند و شب ها، نگهبان یک فروشگاه دیگر در «مجیدیه» است.

با شناسایی محل کار متهم فراری و کنترل نامحسوس، سرانجام وی در «مجیدیه» ردیابی و دستگیر شد. «رضا» که در بازجویی مقدماتی، خود را بی گناه می خواند با دیدن فیلم دوربین مداربسته برج، چاره ای جز بیان حقیقت ندید: «هفتم مهر بود که یک دختر تنها برای پرسیدن آدرس شرکت کاریابی به سوپرمارکتی که در آن کار می کردم آمد. شرکت کاریابی، روبه روی سوپرمارکت بود و آدرس را به او دادم. چند دقیقه بعد همان دختر خوش برخورد از شرکت خارج شد و دوباره به سراغم آمد.»

وی افزود: «دختر تنها از بیکاری گلایه می کرد که به یاد یکی از بستگانم افتادم که به دنبال خدمتکار بود. به آن دختر، پیشنهاد کار در یکی از برج های شهرک نفت را دادم و با هم به راه افتادیم. در برج، موضوع را به فامیلم گفتم اما جواب مثبت نداد.»

«رضا» ادامه داد: «به همراه آن دختر، سوار آسانسور شده بودیم که ناگهان اسیر وسوسه شیطانی شدم و به جای آنکه دکمه همکف را بزنم، منفی سه را فشردم. دختر دم بخت که از نقشه من باخبر شده بود داد و بیداد کرد و درگیر شدیم. من سر او را محکم به بدنه آسانسور زدم که بیهوش شد و روی زمین افتاد. در حالی که به شدت ترسیده بودم چند ضربه دیگر به سر او زدم. پس از اطمینان از مرگش به سرعت فرار کردم اما …»

پرونده در شعبه سوم بازپرسی دادسرای امور جنایی تهران تحت رسیدگی قضایی قرار گرفت و مرد جنایتکار با صدور بازداشت موقت، زندانی شد. به دنبال بازسازی صحنه جرم، کیفرخواست صادر و به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

در نشست رسیدگی به این ماجرا که دیروز به ریاست قاضی «محمدی کشکولی» و با حضور چهار مستشار تشکیل شد ابتدا روشن- نماینده دادستان- کیفرخواست را خواند.

سپس خانواده داغدار در جایگاه ویژه ایستاد و برای «رضا» اشد مجازات خواست. نوبت دفاع به مرد عصیانگر که رسید یک بار دیگر جنایت را گردن گرفت: «وقتی دختر جوان به همراه من سوار آسانسور شد چشمش به کیف پولی افتاد که در دست من بود. او از من مقداری پول خواست تا خرج زندگی اش کند. با شنیدن آن تقاضا، حرف هایی زدم که منجر به سوءتفاهم و ناراحتی دختر جویای کار شد. من اما قصد آزار او را نداشتم.»

در پایان این نشست، هیات قضایی با اعلام تنفس وارد شور شد تا رای صادر کند.

تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسورX تجاوز X تجاور به دختر تهرانی در آسانسور X تجاوز به دختر تهرانی X تجاوز در آسانسور


برچسب ها : تجاوز وحشیانه مرد هوسباز به دختر تهرانی در آسانسور , تجاوز , تجاور به دختر تهرانی در آسانسور , تجاوز به دختر تهرانی , تجاوز در آسانسور ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 14:03 توسط admin | | تعداد بازدید : 105

تصاویر جالب سانسور در تلویزیون با آباژور

تصاویر جالب سانسور در تلویزیون با آباژور

آباژوری که زیاد می دانست
سریال «بی عدالتی» از شبکه اول سینما در حال پخشه اما برخی صحنه های این سریال حاکی از مهارت خاص صداوسیما برای سانسور تصاویر نامناسب است. در تصویر زیر یک آباژور به این فیلم اضافه شده است و در تصویر بعدی خبری از آباژور نیست. یکی از کاربران شبکه های اجتماعی تیتر «آباژوری که زیاد می دانست» را برای این تصویر انتخاب کرده است!

 

 

 


برچسب ها : تصاویر جالب سانسور در تلویزیون با آباژور , سانسور , سانسور با آباژور , سانسور جالب صدا و سیما , سانسور خنده دار در تلویزیون , سانسور عجیب , سانسو خنده دار , سانسور جالب ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 14:00 توسط admin | | تعداد بازدید : 96

آمار دختران مجرد در ایران

آمار دختران مجرد در ایران

محمد اسماعیل مطلق در همایش ترویج ازدواج سالم در جوانان که در سالن اجتماعات دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز برگزار شد، اظهار کرد: این میزان شامل ۴۱۰ هزار فرصت فرزندآوری در زنان ازدواج نکرده، ۱۰ هزار فرصت بر اساس فوت همسر و ۲۰ هزار فرصت بر اثر طلاق است.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۶میلیون و ۶۰۰ هزار زن ۱۵ تا ۴۹ ساله ازدواج نکرده در کشور وجود دارد، گفت: با توجه به بررسی انجام شده از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۹۳، میزان ازدواج در کشور هر سال نسبت به سال پیش از آن کمتر شده که بر اساس آخرین آمار، آمار ازدواج در سال ۹۳ در کشور حدود ۴۰ تا ۴۵ هزار ازدواج نسبت به سال ۹۲ کاهش یافته است.

وی با اشاره به افزایش آمار طلاق در کشور گفت: ۱۴٫۲ درصد طلاق ها مربوط به یک سال اول زندگی و ۵۰ درصد مربوط به پنج سال اول زندگی است.

وی اضافه کرد: در کشور ما سالانه یک میلیون و ۷۵۰ هزار بارداری اتفاق می‌افتد که یک میلیون و ۵۳۰ هزار مورد منجر به فرزندآوری و ۲۲۰ هزار منجر به سقط جنین می شود.

مطلق، با اشاره به اینکه تاخیر در ازدواج، فرزندآوری و ناباوری و سن مادر از شاخص های مهم باروری است اظهار کرد: قدرت باروری با افزایش سن به ویژه پس از ۳۵ سالگی کاهش می یابد.

مدیرکل دفتر سلامت، جمعیت، خانواده و مدارس وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به چالش ها و عوامل تاثیرگذار بر نرخ باروری کلی اشاره کرد و گفت: افزایش میانگین فاصله تولد نخستین فرزند و ازدواج، افزایش میانگین فاصله بین تولد فرزند اول و دوم و فرزند دوم و سوم، افزایش قصد تک فرزندی و تاثیر آسیب های اجتماعی بر ازدواج سالم از جمله این چالش ها است.

وی اضافه کرد: با توجه به بررسی انجام شده در دنیا از نظر جمعیت شناسان، زمانی که میزان باروری کلی به زیر حد جایگزینی یعنی دو و یک دهم برسد یک تهدید است و باید در جهت ارتقای نرخ باروری تلاش شود.

مطلق با اشاره به سیاستهای ابلاغی کلی جمعیت توسط رهبر معظم انقلاب ادامه داد: پس از ابلاغ این سیاستها دو کارگروه در کشور تشکیل شد که یکی از آنها شامل برنامه های جمعیت، چالش های جمعیت، ازدواج و طلاق است که از سال آینده پس از اتمام برنامه پنجم توسعه وارد گام جدید خواهد شد.

وی با اشاره به رویکردهای وزارت بهداشت در راستای ارتقای نرخ باروری کلی گفت: تهیه و تدوین محتواهای آموزشی با تاکید بر آموزش مهارتهای زندگی و تدوین محتواهای جدید بر اساس نیاز نوجوانان و جوانان در راستای خانواده و همسرگزینی، ارتقای مشاوره هنگام ازدواج و پس از ازدواج با تاکید بر مهارت های زوجین و سلامت جنسی از جمله این رویکردها است.

وی افزود: تلاش دستگاه های دخیل در امور فرهنگی برای تقویت نگرش جامعه، برنامه ریزی برای کاهش متوسط سن ازدواج و تعهد دستگاه اجرایی کشور نسبت به تامین مقدمات لازم برای ازدواج از جمله رویکردهای بخشی و بین بخشی است.


برچسب ها : آمار دختران مجرد در ایران ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 13:58 توسط admin | | تعداد بازدید : 84

عکس بی حجاب بازیگر زن البته با موهای مصنوعی !!

عکس بی حجاب بازیگر زن البته با موهای مصنوعی !!

شراره رخام تصویر زیر را از خودش منتشر کرده است:


برچسب ها : عکس بی حجاب بازیگر زن البته با موهای مصنوعی , عکس بی حجاب بازیگر زن , عکس بی حجاب , عکس بازیگر زن ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 13:58 توسط admin | | تعداد بازدید : 97

بازداشت زن جوان با پوشش زننده در نیمه شب

بازداشت زن جوان با پوشش زننده در نیمه شب

روزنامه ایران: اهالی بلوار لادن  مشهد اوایل بامداد روز یکشنبه  ۱۳ اردیبهشت ماه  با صحنه‌ای عجیب روبه‌رو شدند. آنها زن جوانی را دیدند با پوشش بسیار نامناسب و در حالی که رفتارش عادی به نظر نمی‌رسید در حال قدم زدن بود.

با گزارش موضوع به پلیس،  مأموران کلانتری ۳۶ مشهد و تیم اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی خراسان رضوی  بلافاصله وارد عمل شدند و این زن دستگیر شد.

مأموران پس از هماهنگی با قضایی زن ۲۷ ساله را به کارشناسان اورژانس اجتماعی ۱۲۳ تحویل دادند تا مطالعه آسیب شناسی در مورد وی صورت گیرد.

این زن جوان که زهره نام دارد در تحقیقات ابتدایی به کارشناسان اورژانس اجتماعی  گفت: که قربانی طلاق پدر و مادرش است و زندگی خودش نیز به شکست انجامیده است.

وی ادامه داد: پدرم راننده کامیون بود و مادرم خانه‌دار. آنها هیچ تفاهمی نداشتند و ازدواج اجباری‌شان با طلاق خاتمه یافت. پس از مدتی پدرم با زن دیگری ازدواج کرد و من زیر دست نامادری سختگیر و انتقامجو بزرگ شدم.

۱۴ ساله بودم که برایم خواستگار آمد. من هم به اصرار خانواده تن به ازدواج اجباری دادم ولی از چاله به چاه افتادم. شوهرم بد اخلاق بود و سر کوچک‌ترین بهانه‌ای مرا به باد کتک می‌گرفت. سن من کم بود و  از عهده کارهای خانه و آشپزی بر نمی آمدم.

شوهرم اصلاً مرا درک نمی‌کرد و به خاطر همین مسائل دیوانه‌ام کرده بود. با اینکه صاحب یک دختر شده بودیم طلاق گرفتم و جانم را آزاد کردم.  الان سال‌ها از آن موقع می‌گذرد، دخترم ۱۲ ساله شده و هیچ خبری از او ندارم.

زهره گفت: بعد از جدایی دیگر مسیر زندگی‌ام گم شد همیشه گفته‌اند بار کج به منزل نمی‌رسد من گم شدم و روز به روز در باتلاق فرو رفتم. شب گذشته در یک میهمانی شبانه شرکت کردم و وقتی بیرون آمدم شرایط خوبی نداشتم همیشه به خاطر رفتارهایم پشیمان بوده‌ام بارها تصمیم گرفته‌ام از این باتلاق خارج شوم اما نتوانستم  امیدوارم این بار چنین قدرتی پیدا کنم.


برچسب ها : بازداشت زن جوان با پوشش زننده در نیمه شب ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 13:57 توسط admin | | تعداد بازدید : 97

سلفی خانم بازیگر با آینه رختکن ! این روز ها همه Gym می‌روند، شما چطور؟!

سلفی خانم بازیگر با آینه رختکن ! این روز ها همه Gym می‌روند، شما چطور؟!

سلفی روناک خانم یونسی، پس از ورزش با آینه رختکن باشگاهشان. این روز ها همه به Gym می‌روند، شما چطور؟!

 


برچسب ها : سلفی خانم بازیگر با آینه رختکن ! این روز ها همه Gym می‌روند، شما چطور؟! , سلفی روناک خانم یونسی ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 13:56 توسط admin | | تعداد بازدید : 78

زیبایی دختر ورزشکار برای تیمش دردسر آفرید (عکس)

زیبایی دختر ورزشکار برای تیمش دردسر آفرید (عکس)

زیبایی دختر ورزشکار برای تیمش دردسر آفرید (عکس)

مربی تیم ولیبال قزاقستانی درباره افزایش هوادارن «سابینا التینبیکو» گفته که «اوضاع از حد تحمل گذشته، کار با این شراط غیر ممکن است.»

به گفته این مربی والیبال «تماشاگران طوری با ما برخورد می کنند که اینگار تنها یک بازیکن در زمین ولیبال است.»

 

زیبایی دختر ورزشکار برای تیمش دردسر آفرید (عکس)

مربی قزاقستانی که تیمش در دسته یک لیگ والیبال این کشور حضور دارد در این باره افزود: «تیم ما به دلیل عشق تماشاگران به سابينا (17 ساله)، فلج شده است.»

 این دختر جوان که تایوانی تبار است، علاوه بر زیبایی و استعداد در ورزش والیبال، در یکی از مدارس نمونه کشور قزاقستان به تحصیل مشغول است.  هواداران وی در شبکه های اجتماعی هر روز در حال افزایش هستند.

همچنین وی تاکنون چندین پیشنهاد از شرکت های مختلف برای شرکت در نمایش مد لباس دریافت کرده است.


برچسب ها : زیبایی دختر ورزشکار برای تیمش دردسر آفرید (عکس) , دختران زیبای ورزشکار , زیباترین دختر ورزشکار , دختر زیبای 17 ساله , وزشکار 17 ساله , دختر جوان که تایوانی زیبا ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 13:54 توسط admin | | تعداد بازدید : 88

جذاب ترین و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری +عکس

جذاب ترین و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری +عکس

مطالب خواندنی و جالب

جذاب و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری +عکس
جذاب و زیبا ترین مجریان هواشناسی در جهان توسط مجله وی  معرفی شدند. به گزارش ایران ناز امروزه با گسترش فعالیت های خبری و افزایش کانال های خبری در سراسر دنیا مسئولین شبکه ها و خبرگزاری ها برای جذب مخاطب فعالیت های گوناگونی می کنند. یکی از راه های جذب مخاطب استفاده از مجریان زیبا در برنامه های مختلف می باشد.
مایته کارانکو از مکزیک (مجری شبکه ام تی وای)
 
جذاب و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری +عکس
سوگی آبرگو از مکزیک (مجری شبکه ماتوتینو اکسپرس)
 
جذاب و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری +عکس
جکی گواریدو از پورتوریکو (مجری شبکه  دسپیرتا امریکا و پریمر ایمپاکتو)
 
جذاب و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری +عکس
 جذاب ترین و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری +عکس X جذاب ترین و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری X زیباترین و جذاب ترین زنان مجری کانال های خبری دنیا X جذاب ترین مجری های زن در دنیا X جذاب و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری X جذاب ترین و زیباترین زنان X زیباترین و جذاب ترین زنان دنیا X زیباترین زنان جهان X زیباترین و جذاب ترین زنان جهان در سال 2017 X عکس خوشگل ترین زنان دنیا در سال ۲۰۱۷ X عکس خوشگل ترین زنان دنیا X عکسهای دیدنی از زیباترین و جذاب ترین زنان مشهور جهان X زیباترین و جذاب ترین زنان جهان X عکس های جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوود X زیبا ترین و جذابترین بازیگران زن هالیوود X جذاب ترین و زیباترین ورزشکاران زن جهان

برچسب ها : جذاب ترین و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری +عکس , جذاب ترین و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری , زیباترین و جذاب ترین زنان مجری کانال های خبری دنیا , جذاب ترین مجری های زن در دنیا , جذاب و زیبا ترین زنان مجری شبکه های خبری , جذاب ترین و زیباترین زنان , زیباترین و جذاب ترین زنان دنیا , زیباترین زنان جهان , زیباترین و جذاب ترین زنان جهان در سال 2017 , عکس خوشگل ترین زنان دنیا در سال ۲۰۱۷ , عکس خوشگل ترین زنان دنیا , عکسهای دیدنی از زیباترین و جذاب ترین زنان مشهور جهان , زیباترین و جذاب ترین زنان جهان , عکس های جذاب ترین و زیباترین زنان هالیوود , زیبا ترین و جذابترین بازیگران زن هالیوود , جذاب ترین و زیباترین ورزشکاران زن جهان ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 13:52 توسط admin | | تعداد بازدید : 120

رحم اجاره ای برای همسر کریس رونالدو

رحم اجاره ای برای همسر کریس رونالدو

رحم اجاره ای برای همسر کریس رونالدو

رحم اجاره ای برای همسر کریس رونالدو

 

به گزارش ایران ناز کریس رونالدو به تازگی صاحب 2 فرزند شده که با مادر جانشین متولد شده‌اند. دومین و سومین فرزند کریستیانو رونالدو متولد شده اند. این دوقلوهای سفارشی (!) در آمریکا متولد شده اند و به زودی با جت اختصاصی به اسپانیا برده می شوند.

 

دو قلوهای کریستیانو رونالدو یک دختر و یک پسر هستند و از سه ماه پیش خبر تولد قریب الوقوع آنها در رسانه ها منتشر شده بود. دختر رونالدو «اوا» نام دارد و پسرش «متئو». آنها پنج شنبه گذشته به دنیا آمده اند. مادر آنها نامشخص است و از طریق رحم جایگزین متولد شده اند. رونالدو پیش از این صاحب یک پسر دیگر شده بود، پسری به نام کریستیانو جونیور که اکنون شش ساله است.

 

به گزارش ایران ناز هنوز تصویری از دوقلوهای رونالدو منتشر نشده و خود رونالدو هم اظهار نظری دراینباره نداشته است. البته اخبار مختلف درباره دوقلوهای رونالدو هر لحظه بیشتر می شود. برخی از منابع پرتغالی ادعا می کنند هر دو فرزند رونالدو پسر هستند و اینکه یکی از آنها دختر است صحت ندارد. این دوقلوها در بیمارستانی در فلوریدای آمریکا متولد شده اند.

 

اکنون فاش شده است که فرزند نخست رونالدو نیز با همین روش رحم جایگزین به دنیا آمده است و اینکه میگویند رونالدو پس از ارتباط با یک پیشخدمت بریتانیایی از او فرزنددار شده است درست نیست. زنی که فرزند نخست رونالدو را به دنیا آورد مکزیکی بود و حاضر شد در ازای دریافت مبلغی هنگفت وارد پروسه رحم جایگزین شود.


برچسب ها : رحم اجاره ای برای همسر کریس رونالدو , همسر کریستین رونالدو , عکس همسر کریستین رونالدو , تصاویر همسر کریستین رونالدو ,
+ نوشته شده در شنبه 17 تير 1396ساعت 13:48 توسط admin | | تعداد بازدید : 77

خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]